PixMafia.com - Ежедневные вручную собранные подборки лучшего.
Тематические фотоподборки, развлекательные и познавательные материалы.

Поради для аматорів бігових доріжок

382

Поради для аматорів бігових доріжок

Сьогодні не знайти людину, яка не знала б що заняття спортом не данина моді, а нагальна потреба для кожної людини. У наш час, коли більшість людей обмежені у фізичній активності, дуже важливо знайти таку форму фізичних навантажень, яка б поповнювала дефіцит енергії, але не була б каторгою для організму. Все дуже суб'єктивно і залежить від смаків та вимог кожної окремої людини. Хтось буде чудово почуватися після тренувань в «гойдалці», а комусь відмінно підійде йога. Вибір – справа суто особиста, але є один варіант, яким не слід нехтувати жодну людину. Як би не було банально, але біг – саме той вид навантаження, без якого не може обійтись жодна людина. Якщо ви хочете дізнатися, як почати швидко пересуватися і не відчувати при цьому дискофмфорту, то Сподін Ігор Юрійович, переконає вас, що це не так важко, як може здатися.

Багато хто просто бояться починати бігати через здивовані погляди оточуючих і нерозуміння знайомих. Так, важко зважитися ось так - вибігти на вулицю, де на шляху можна зустріти багато знайомих осіб. Тут важливо розуміти, що більшість людей, які вам зустрічатимуться по дорозі, просто заздрять вашій силі волі. Не важливо, скільки ви бігатимете, головне - що ви зважилися.

Ще одна проблема – рівень навантаження. Часто трапляється так, що вирішивши зайнятися бігом, деякі так перевантажують себе без підготовки, що наступного дня, буквально, не можуть підвестися з ліжка. На жаль, як би ви не перебільшували власні фізичні кондиції, організм не обдуриш. Якщо ви не бігали до цього, то вам не допоможуть ніякі тренування в качалці, заняття йогою і навіть бальними танцями. Під час бігу задіяна більшість м'язів, які тільки є у вашому тілі.
Крім того, якщо у вас немає спеціальної відкритої бігової доріжки, яка пом'якшує навантаження на стопу, слід дуже ретельно підійти до вибору маршруту і взуття. Вибирайте невеликі відрізки доріжок у парку або біля вашого будинку, на яких не буде вибоїн та великих ям. Зараз рано темніє і у вас є всі шанси підвернути ногу, не помітивши невелику перешкоду на погано освітленій ділянці. Взуття, не обов'язково купувати професійне. Головне – щоб вона була зручною та щільно облягала щиколотку. Це можуть бути навіть старі кроссівки.

Запам'ятайте – важливе ваше рішення, а не екіпірування. Відмовки на кшталт: у мене немає взуття, спортивного костюма, фітнес-браслету чи часу – все це лише задовольняння власної лінощів і нічого іншого. Щодо пори року, коли можна починати бігати, також існує багато думок. Основний момент – рішення бігати, а не пошук оптимальної температури та погодних умов. Осінь – чудова пора, коли сонце вже не так смажитиме ваше тіло, а від невеликого морозця вранці чи ввечері, ви тільки підбадьоритеся.

Главная Микс Поради для аматорів бігових доріжок