PixMafia.com - Ежедневные вручную собранные подборки лучшего.
Тематические фотоподборки, развлекательные и познавательные материалы.

Формування рейтингу букмекерів України

493

Формування рейтингу букмекерів України

Кожного дня на букмекерських сайтах гравці роблять тисячі ставок. Щоб вигравати і не втрачати свої гроші, треба серйозно підійти до питання вибору БК. На сторінці https://geneva.lviv.ua/rating-of-bookmakers/ можна знайти український рейтинг найкращих букмекерів, які пропонують чесну гру та швидкі виводи виграшу. Щоб не помилитися з вибором, рекомендовано звертати увагу на показники коефіцієнтів, простоту реєстрації, ліцензію та інші фактори.

Беттеру-початківцю досить важко оцінити якість азартно-розважального порталу, тому в такому випадку варто звертатись до рейтингу кращих букмекерів, котрий був створений досвідченими спеціалістами. Рейтинги створюються спеціально навченими людьми, котрі втратили досить багато часу на те, щоб правильно та детально оцінювати подібні майданчики, та давати об'єктивну оцінку їх діяльності.

Чому так важливо звернутись до рейтингу

Щоб поставити вигідну ставку, треба уважно розглянути всі можливі контори серед списку. До рейтингу потрапляють лише перевірені часом та реальними гравцями заклади, які надають чесну гру. Важливо порівняти всі джерела між собою. Гравець, для якого азартні ігри – постійний заробіток, повинен звертати увагу на котирування і коефіцієнт.

ТОП складають професіонали своєї справи, які враховують всі можливі проблеми і деталі. Найголовніше – щоб БК мав законодавчий дозвіл на діяльність, офіційний документ на роботу. Якщо букмекер працює нелегально, можна отримати проблеми з виводом коштів, сайт блокується, а з рахунку знімаються гроші.

5 найкращих БК України

Всього на території країни близько 10 перевірених закладів, які приймають депозити і пропонують робити ставки. До п’ятірки кращих букмекерів України входять:

  1. Фаворит спорт – бонус до 4500 грн, фрібети.
  2. Фавбет – 4000 грн бонус + 500 грн фрібети.
  3. 1хБет – 3500 грн бонус + широка лінія ставок.
  4. Марафон – 3000 грн бонус + швидкі виплати і широка лінія.
  5. Парі матч – 2500 грн бонус, з мінімальною ставкою 1 грн.

Всі перераховані контори приймають гривні, мають ліцензію, їм можна довіряти. Гравці можуть розраховувати на чесні виплати, швидку обробку заявки. Кожен гравець має нагоду зв’язатися зі службою підтримки, контактні дані можна знайти на сайті, в нижній частині сторінки. Спеціалісти технічної підтримки працюють 24 голини на добу, та сім днів на тиждень, тому клієнти можуть звернутися за допомогою у буд-який час.

Поради щодо вибору БК

Для того, щоб обрати для себе найкращого букмекера, треба уважно прочитати всі умови роботи закладу, подивитись інформацію щодо ліцензії. Звернувшись до рейтингу, можна відразу викреслити зі списку «нелегалів», нечесні платформи, на яких багато негативних відгуків. Треба звернути увагу на такі фактори:

  • можливість створення аккаунту в національній валюті;
  • наявність ліцензії;
  • щедрість конусної системи;
  • можливість дивитись трансляції онлайн;
  • казино (якщо гравець хоче не тільки ставити на спорт).

Рекомендовано ознайомитись з думками експертів щодо вибраної платформи, чи можна їй довіряти. Поради новачкам – не варто відразу ставити великі суми, краще розпочати з маленьких. Варто контролювати свій банкролл, розділити бюджет і ставити невеликі суми. На деяких платформах є навіть програма контролю азартних гравців.

Чому важливо прочитати відгуки користувачів

Відгуки можна проаналізувати тільки тоді, коли вони реальні. Зараз багато платформ можуть просто купити відгуки, але це не відноситься до закладів, які включені в рейтинг. Важливо звернути увагу на коментарі гравців, які пишуть про ставки на гроші, часто виводять їх. Кращі букмекери ніколи не порушують правила, які дублюють на своєму сайті. Якщо в відгуках йдеться про затримку виплат, треба звернутися до технічної підтримки – можливо, на сайті проводяться роботи або щось вийшло зі ладу.

Главная Микс Формування рейтингу букмекерів України