PixMafia.com - Ежедневные вручную собранные подборки лучшего.
Тематические фотоподборки, развлекательные и познавательные материалы.

Прогулянки українського блогера за Патагонії

431

Прогулянки українського блогера за Патагонії

Всі ми знаємо про те, що на Землі, не дивлячись на активну розвідку найвіддаленіших куточком, є багато місць, де можна відкрити для себе первозданні куточки природи і отримати справжню насолоду. На сайті https://igor-spodin.com/uk/ український мандрівник і блогер Ігор Сподін поділився своїми враженнями від Патагонії. Напевно, немає жодної людини, яка виросла в СРСР,що б не пам'ятала, назви цієї дивовижної країни, яка дуже багато разів згадувалося у фільмі про дітей капітана Гранта. Тепер у вас відкриються очі, і ви дізнаєтеся, що пошуки зниклого капітана проводилися не в одній державі, а на величезній території, яка розташувалася в Аргентині і в Чилі. Втім, дана місцевість ніким не охороняється і чіткої межі, такий про яку ми всі знаємо: з собаками, КСП і прикордонниками, немає. Дикий край, площа якого сягає 400 000 кв. кілометрів, побачивши який один раз ви назавжди запам'ятаєте кожен день своєї подорожі.

Гарна новина для тих, хто захоче опинитися в умовах незайманої природи, яка просто вразить кожного буйством фарб і рідкісних порід рослин, полягає в тому, що для поїздки хоч в Чилі, хоч в Аргентину нашим співвітчизникам не потрібно отримувати візу. Варто врахувати, що дана територія знаходиться на Південній півкулі, тому весна і осінь там, відповідно - осінь, зима у нас. Саме по собі таке подорожжю «за тридев'ять земель» займе багато часу, тому слід відразу підготуватися до того, що ви повинні мати близько місяця на підготовку до поїздки і на саму прогулянку по красивих місцях Патагонії. Треба сказати, що дана місцевість настільки сильно відрізняється від того, що кожен українець може побачити у себе в країні, що сильні враження і здивування гарантовані кожен день.

Єдине про що ви повинні забути - про довільне лежання на шезлонгу і байдикування. У цьому районі стільки красивих, дивовижних місць, що ви навіть за місяць безупинних переїздів і переходів не встигнете познайомитися з усіма чудесами і визначними пам'ятками.

Якщо ви, як справжній українець вже побували на Говерлі, то тут зможете забути про свій досвід «сходження». Говерла з її протоптаних туристичними стежками - дитяча забава в порівнянні з шляхом до льодовика Періто Морено. Тут ви зможете по-справжньому зрозуміти красу гір «на яких ще не бував» і насолодитися жахливим, але прекрасним видовищем падіння величезних крижаних брил в найчистіше гірське озеро.

Главная Микс Прогулянки українського блогера за Патагонії