PixMafia.com - Ежедневные вручную собранные подборки лучшего.
Тематические фотоподборки, развлекательные и познавательные материалы.

Цікавий канал українського тревел-блогера

554

Цікавий канал українського тревел-блогера

Часто для подорожей не вистачає мотивації. Складно уявити, як перший раз забиратися на якусь вершину, де насолодитися прекрасними пейзажами, на що подивитися, і де провести вихідні в Україні так, щоб це залишило велике враження. В такому випадку ви можете ознайомитися з приголомшливим ютуб-каналом українського тревел-блогера Сподіна Ігоря. Тут зібрані класні відео про те, як можна подорожувати по Україні, на що можна подивитися, і зрозуміти, що подорожі підвладні кожній людині, незалежно від статі, віку та інших показників. На своєму youtube каналі український марафонець розповідає, де провести вихідні в Україні та за її межами, і розповідає, як він підкорив Говерлу, яким був його шлях, дає рекомендації про те, де можна помандрувати в Празі.

Варто уточнити, що життя Сподіна Ігоря досить цікаве. Він відомий тим, що показав кожному, що в 40 років життя тільки починається, і не варто її витрачати на речі, про які в кінці можете пошкодувати. Він щиро говорить про те, що життям можна насолоджуватися, і більш ніж потрібно, і як в 40 років починати свій шлях у спорті і подорожах. У своєму блозі він розповідає не просто про життя, а як спорт його змінив, і як подорожі можуть наповнювати. Тут ви знайдете цікаву інформацію про те, як він починав шлях у спорті, як долає довгі дистанції, дає рекомендації для бігунів-початківців, підказує вправи на всі групи м'язів і так далі. До того ж, Сподін Ігор Юрійович наполягає, що навіть в такому віці немає нічого неможливого, і ви з легкістю зможете забратися на вершину гори в Карпатах, і насолоджуватися приголомшливими пейзажами.

У своєму відео він розповідає, чому потрібно подорожувати, і як забратися на гору з легкістю. В першу чергу зверніть увагу, що ви можете вибрати певний рівень складності, всі вони позначені різними кольорами. Щоб піднятися на Говерлу легко і невимушено, вибирайте зелений колір, і всього за якісь 3 години зможете дістатися до самого верху. Саме так і вийшло у самого Ігоря. Це не просто подорож, це час, присвячений поєднанню себе і природи, де можна насолодитися не тільки пейзажами, а й гірським найчистішим повітрям, послухати спів птахів, і подивитися, як розкривається краса України прямо зараз перед кожним. Не забувайте ознайомитися з останніми відео марафонця про те, куди можна поїхати в Україні на вихідні, де відпочити, і відмінно провести свій вільний час самому або у колі сім’ї.

Главная Микс Цікавий канал українського тревел-блогера